• شیرپوینت

  شیرپوینت راهکاری است آنلاین که به سازمانها امکان پیاده سازی انواع سامانه های اطلاعاتی ، طراحی آنلاین فرمها و فرایندهای گردش کار را به سادگی و با صرف کمترین زمان و هزینه و البته بدون نیاز به دانش برنامه نویسی میدهد.

  ادامه مطلب
 • پراجکت سرور

  پراجکت سرور (استقرار EPM) راهکاری جامع برای مدیریت پروژه در شرکتهای کوچک و بزرگ میباشد. توانایی مدیریت بر روی فعالیتهای پرسنل و پیمانکاریان موجود در سازمان و سنجش  تحقق اهداف از قابلیتهای این سامانه میباشد.

  ادامه مطلب
 • CRM مایکروسافت

  مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سامانه ای کاربردی برای سازمانهای ارائه دهنده محصولات و خدمات میباشد که به آنها در مدیریت اطلاعات مشتریان ، بازاریابی موثر، مدیریت منابع و طراحی و پیاده سازی فرایندهای فروش کمک میکند.

  ادامه مطلب
 • Exchange مایکروسافت

  مایکروسافت Exchange Server به سازمان شما امکان راه اندازی یک ایمیل سرور داخلی را میدهد که علاوه بر امکان به اشتراک گذاری ایمیلها میتوانید دسترسی های مورد نظر خود را برای مشاهده و یا ویرایش کاربران تعریف نمایید. 

  ادامه مطلب

هوش تجاری

شرکت پروجان با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی سامانه های بسیارپیشرفته هوش تجاری(BI) و داشبوردهای گزارش گیری قابل نمایش بر روی دسکتاپ ، مرورگر و موبایل همواره در کنار سازمان شما میباشد. جهت آشنایی با خدمات ما و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

Digital Asset Content Types در شیرپوینت

در شیرپوینت 2013 مایکروسافت مجموعه ای از Content Type های جدید را با نام Digital Asset Content Types جهت استفاده کامل تر از ویدیو ها ، فایل های صوتی و تصاویر به عنوان Web content معرفی کرده است. این نوع محتوا می تواند به هر مخزنی اضافه شود و همانند یکی از فایل ها یا آیتم ها بکار گرفته شود.

البته نکته ای که توصیه می شود این است که از مخزن دارایی های سایت (Site Asset) جهت افزودن یک ویدیو استفاده کنید ولی این Content Type ها می توانند در هر کتابخانه ای استفاده شوند.

جهت انجام این کار به تنظیمات سایت رفته و و از آنجا به انواع محتویات سایت (Site Content Types) بروید. در آنجا شما گزینه Digital Asset Content Types را خواهید دید.

 

شیرپوینت 2013 - Digital Asset Content Types

 

بعد از اضافه شدن این ها به مخزن اسناد Content Type ها می توانند جهت نمایش ، به دکمه New Documents افزوده شوند.

 

شیرپوینت 2013 - Digital Asset Content Types

 

علاوه بر این شما می توانید با کشیدن و رها کردن فایل ویدیو ، صوتی و سایر فایل ها را به کتابخانه خود اضافه کنید.

 

شیرپوینت 2013 - Digital Asset Content Types

 

اگر شما در قسمت انواع محتویات سایت بر روی Content Type خاصی کلیک کنید ، شما گزینه ای جهت پنهان کردن و نمایش فیلد های پیش فرض مانند Show download link یا embed Code link و.. را خواهید داشت. در ادامه ستون ها و مشخصات یک نوع محتوای ویدیویی آورده شده است.

 

شیرپوینت 2013 - Digital Asset Content Types

 

به گزینه Document Set settings دقت کنید. این گزینه به شما اجازه می دهد تا فایل های ویدیویی را بعنوان قسمتی از مجموعه سند تعریف کنید. روش بکار بستن فوق العاده فایل های ویدیو در یک مجموعه سند می تواند استفاده از آن ویدیو بعنوان یک ویدیوی معرفی مجموعه ای از اسناد باشد. بعنوان مثال هنگام شروع به استفاده از مجموعه ای از اسناد ، یک فایل تصویری به معرفی ، کاربرد و ترتیب استفاده از اسناد و ... می پردازد.

 

پست مرتبط :

چگونه یک ویدیو به یوتیوب اضافه کنیم؟

افزودن/EMBED کردن ویدیو در صفحات سایت

هوش تجاری (BI)

سامانه مدیریت مستندات

سامانه مدیریت جلسات

طراحی پرتالهای اینترنت و اینترانت

طراحی فرایندهای درون سازمانی

سامانه ارزیابی عملکرد

سامانه مدیریت دانش

سامانه مدیریت دروس آموخته

سامانه مدیریت پروژه سازمانیEPM

پراجکت سرور

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

مایکروسافت اکسچنج سرور

اطلاع رسانی مشکلات کارگاهی

سامانه ارائه گزارشات روزانه

سامانه ارزیابی پیمانکاران

سامانه مدیریت صورت وضعیتها

سیستم ثبت تیکت

سامانه مدیریت مناقصات

 

حوزه نفت و پتروشیمی

شرکتهای پیمانکاری

شرکتهای فناوری اطلاعات

صنایع فولاد