• شیرپوینت

  شیرپوینت راهکاری است آنلاین که به سازمانها امکان پیاده سازی انواع سامانه های اطلاعاتی ، طراحی آنلاین فرمها و فرایندهای گردش کار را به سادگی و با صرف کمترین زمان و هزینه و البته بدون نیاز به دانش برنامه نویسی میدهد.

  ادامه مطلب
 • پراجکت سرور

  پراجکت سرور (استقرار EPM) راهکاری جامع برای مدیریت پروژه در شرکتهای کوچک و بزرگ میباشد. توانایی مدیریت بر روی فعالیتهای پرسنل و پیمانکاریان موجود در سازمان و سنجش  تحقق اهداف از قابلیتهای این سامانه میباشد.

  ادامه مطلب
 • CRM مایکروسافت

  مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سامانه ای کاربردی برای سازمانهای ارائه دهنده محصولات و خدمات میباشد که به آنها در مدیریت اطلاعات مشتریان ، بازاریابی موثر، مدیریت منابع و طراحی و پیاده سازی فرایندهای فروش کمک میکند.

  ادامه مطلب
 • Exchange مایکروسافت

  مایکروسافت Exchange Server به سازمان شما امکان راه اندازی یک ایمیل سرور داخلی را میدهد که علاوه بر امکان به اشتراک گذاری ایمیلها میتوانید دسترسی های مورد نظر خود را برای مشاهده و یا ویرایش کاربران تعریف نمایید. 

  ادامه مطلب

هوش تجاری

شرکت پروجان با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی سامانه های بسیارپیشرفته هوش تجاری(BI) و داشبوردهای گزارش گیری قابل نمایش بر روی دسکتاپ ، مرورگر و موبایل همواره در کنار سازمان شما میباشد. جهت آشنایی با خدمات ما و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

آموزش نرم افزار اینفوپث

آموزش اینفوپث

معرفی کتاب

با معرفی آخرین نگارش شیرپوینت به بازار یکی از مواردی که به شدت مورد توجه شرکت مایکروسافت قرار گرفته بود یکپارچگی بیش از پیش این محصول با مایکروسافت آفیس بود که مسلما در این بین یکی از اصلی ترین موارد ، افزایش قابل توجه قابلیتهای نرم افزار اینفوپث بود که البته در نسخه های قبلی هم این مورد بسیار جلب توجه مینمود. این کتاب تمامی جنبه های گوناگون مورد استفاده از اینفوپث در شیرپوینت را مورد بررسی قرار داده و به شما نحوه استفاده از قابلیتهای این نرم افزار را در راهکارهای تجاری بررسی میکند. نحوه آموزش ویژه ای که بر اساس سناریوهای عملیاتی در نظر گرفته شده موجب میشود مطالعه کنندگان بتوانند به راحتی با مطالب مطرح شده در این کتاب ارتباط برقرار کنند.

لینک دانلود

حوزه نفت و پتروشیمی

شرکتهای پیمانکاری

شرکتهای فناوری اطلاعات

صنایع فولاد