• شیرپوینت

  شیرپوینت راهکاری است آنلاین که به سازمانها امکان پیاده سازی انواع سامانه های اطلاعاتی ، طراحی آنلاین فرمها و فرایندهای گردش کار را به سادگی و با صرف کمترین زمان و هزینه و البته بدون نیاز به دانش برنامه نویسی میدهد.

  ادامه مطلب
 • پراجکت سرور

  پراجکت سرور (استقرار EPM) راهکاری جامع برای مدیریت پروژه در شرکتهای کوچک و بزرگ میباشد. توانایی مدیریت بر روی فعالیتهای پرسنل و پیمانکاریان موجود در سازمان و سنجش  تحقق اهداف از قابلیتهای این سامانه میباشد.

  ادامه مطلب
 • CRM مایکروسافت

  مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سامانه ای کاربردی برای سازمانهای ارائه دهنده محصولات و خدمات میباشد که به آنها در مدیریت اطلاعات مشتریان ، بازاریابی موثر، مدیریت منابع و طراحی و پیاده سازی فرایندهای فروش کمک میکند.

  ادامه مطلب
 • Exchange مایکروسافت

  مایکروسافت Exchange Server به سازمان شما امکان راه اندازی یک ایمیل سرور داخلی را میدهد که علاوه بر امکان به اشتراک گذاری ایمیلها میتوانید دسترسی های مورد نظر خود را برای مشاهده و یا ویرایش کاربران تعریف نمایید. 

  ادامه مطلب

هوش تجاری

شرکت پروجان با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی سامانه های بسیارپیشرفته هوش تجاری(BI) و داشبوردهای گزارش گیری قابل نمایش بر روی دسکتاپ ، مرورگر و موبایل همواره در کنار سازمان شما میباشد. جهت آشنایی با خدمات ما و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مدیریت محتوای سازمانی در شیرپوینت

مدیریت محتوا در شیرپوینت

معرفی کتاب

 

این کتاب با افزایش توانمندیهای شما در زمینه آنالیز و طراحی سامانه های مدیریت محتوای مبتنی بر شبرپوینت به شما کمک میکند بتوانید بر اساس نیازمندیهای سازمان و کسب و کار خود سامانه ECM مناسبی طراحی نمایید. هدف اصلی نویسنده این کتاب بیشتر کمک به شما برای آنالیز فرایندهای مربوط به کسب و کارتان و برقراری ارتباط مناسب میان این فرایندها و سامانه مدیریت محتوا میباشد و در مرحله بعد تکنولوژیهای مطرح در این زمینه به خوانندگان معرفی میشود. مطالعه این کتاب به طراحان ساختارهای اطلاعاتی در شیرپوینت ، مدیران و مشاوران سیستم و مدیران پروژه توصیه میشود.

لینک دانلود

 

حوزه نفت و پتروشیمی

شرکتهای پیمانکاری

شرکتهای فناوری اطلاعات

صنایع فولاد