• شیرپوینت

  شیرپوینت راهکاری است آنلاین که به سازمانها امکان پیاده سازی انواع سامانه های اطلاعاتی ، طراحی آنلاین فرمها و فرایندهای گردش کار را به سادگی و با صرف کمترین زمان و هزینه و البته بدون نیاز به دانش برنامه نویسی میدهد.

  ادامه مطلب
 • پراجکت سرور

  پراجکت سرور (استقرار EPM) راهکاری جامع برای مدیریت پروژه در شرکتهای کوچک و بزرگ میباشد. توانایی مدیریت بر روی فعالیتهای پرسنل و پیمانکاریان موجود در سازمان و سنجش  تحقق اهداف از قابلیتهای این سامانه میباشد.

  ادامه مطلب
 • CRM مایکروسافت

  مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سامانه ای کاربردی برای سازمانهای ارائه دهنده محصولات و خدمات میباشد که به آنها در مدیریت اطلاعات مشتریان ، بازاریابی موثر، مدیریت منابع و طراحی و پیاده سازی فرایندهای فروش کمک میکند.

  ادامه مطلب
 • Exchange مایکروسافت

  مایکروسافت Exchange Server به سازمان شما امکان راه اندازی یک ایمیل سرور داخلی را میدهد که علاوه بر امکان به اشتراک گذاری ایمیلها میتوانید دسترسی های مورد نظر خود را برای مشاهده و یا ویرایش کاربران تعریف نمایید. 

  ادامه مطلب

هوش تجاری

شرکت پروجان با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی سامانه های بسیارپیشرفته هوش تجاری(BI) و داشبوردهای گزارش گیری قابل نمایش بر روی دسکتاپ ، مرورگر و موبایل همواره در کنار سازمان شما میباشد. جهت آشنایی با خدمات ما و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

آموزش مایکروسافت Exchange

مایکروسافت اکسچنج

معرفی کتاب

همواره زمانی که نیاز به ایجاد یک ایمیل سرور کارا و با قابلیت اطمینان بالا در سازمان مطرح میشود مایکروسافت Exchange یکی از گزینه هایی است که معمولا پیش روی تصمیم گیرندگان قرار میگیرد. سادگی کار با این نرم افزار ، توانایی و امکانات بالای مدیریتی و اتصال به سایر نرم افزارهای آفیس تنها برخی از دلایل استفاده از این نرم افزار میباشند. با این حال بسیاری از کاربردهای این نرم افزار معمولا مورد غفلت واقع شده و با وجود استفاده گسترده از آن ، سازمانها از تمام امکانات این نرم افزار استفاده نمیکنند. کتابی که در پیش روی شما قرار دارد، راهنمای بسیار مناسبی برای استفاده از قابلیتهای مختلف این نرم افزار بوده و با ارائه مثالهای عملیاتی به شما کمک میکند بتوانید با درک صحیحی که از سرویسهای ارائه شده توسط مایکروسافت Exchange پیدا میکنید تجربه راه اندازی موفق این نرم افزار را در سازمان خود داشته باشید.

لینک دانلود

 

حوزه نفت و پتروشیمی

شرکتهای پیمانکاری

شرکتهای فناوری اطلاعات

صنایع فولاد