• شیرپوینت

  شیرپوینت راهکاری است آنلاین که به سازمانها امکان پیاده سازی انواع سامانه های اطلاعاتی ، طراحی آنلاین فرمها و فرایندهای گردش کار را به سادگی و با صرف کمترین زمان و هزینه و البته بدون نیاز به دانش برنامه نویسی میدهد.

  ادامه مطلب
 • پراجکت سرور

  پراجکت سرور (استقرار EPM) راهکاری جامع برای مدیریت پروژه در شرکتهای کوچک و بزرگ میباشد. توانایی مدیریت بر روی فعالیتهای پرسنل و پیمانکاریان موجود در سازمان و سنجش  تحقق اهداف از قابلیتهای این سامانه میباشد.

  ادامه مطلب
 • CRM مایکروسافت

  مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سامانه ای کاربردی برای سازمانهای ارائه دهنده محصولات و خدمات میباشد که به آنها در مدیریت اطلاعات مشتریان ، بازاریابی موثر، مدیریت منابع و طراحی و پیاده سازی فرایندهای فروش کمک میکند.

  ادامه مطلب
 • Exchange مایکروسافت

  مایکروسافت Exchange Server به سازمان شما امکان راه اندازی یک ایمیل سرور داخلی را میدهد که علاوه بر امکان به اشتراک گذاری ایمیلها میتوانید دسترسی های مورد نظر خود را برای مشاهده و یا ویرایش کاربران تعریف نمایید. 

  ادامه مطلب

هوش تجاری

شرکت پروجان با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی سامانه های بسیارپیشرفته هوش تجاری(BI) و داشبوردهای گزارش گیری قابل نمایش بر روی دسکتاپ ، مرورگر و موبایل همواره در کنار سازمان شما میباشد. جهت آشنایی با خدمات ما و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

چگونه یک WebPart Page ایجاد کنیم؟

ایجاد یک صفحه WebPart در شیرپوینت 2013  کار نسبتا ساده ای است ، اما یافتن گزینه ایجاد صفحه  WebPart گاهی اوقات زمان بر می شود. در این آموزش قصد داریم روشی ساده و کارآمد برای اضافه نمودن صفحه ای از نوع WebPart که یکی از پرکاربردترین صفحات در شیرپوینت میباشد را به شما آموزش دهیم.

برای ایجاد یک صفحه WebPart به کتابخانه پیش فرض Site Pages که در سایتهای شیرپروینت وجود دارد و یا به یک کتابخانه (مخزن) معمولی بروید. روی زبانه Files در زبانه بالا کلیک کرده و از دکمه New document ، گزینه WebPart Page را انتخاب کنید . این گزینه در گزینه های صفحات ویکی شیرپوینت (new wiki page) موجود نمیباشد. دقت کنید که در صورت نیاز به هر Content Type برای یک لیست یا کتابخانه باید این مورد از Content Type های اصلی سایت شیرپونت انتخاب و به لیست یا کتابخانه مورد نظر اضافه شود. البته در این منو انواع مختلفی از صفحات شیرپوینت در اختیار شما قرار میگیرد که بسته به نیاز خود میتوانید یک مورد را انتخاب نمایید. بعد از ایجاد صفحات و با ورود به منوی آنها به سادگی میتوانید آدرس صفحه شیرپوینت مورد نظر را کپی نموده و آن را در هر منو و یا کنترلی که مد نظرتان میباشد قرار دهید.

از آنجایی که این صفحات دقیقاً از جنس فایلهای موجود در یک کتابخانه شیرپوینت میباشند ، میتوانید به سادگی بر روی آنها دسترسی دلخواه خود را تنظیم نمایید تا تنها برای افرادی که مورد تایید میباشند نمایش داده شوند.

 

شیرپوینت 2013 – ایجاد WebPart Page

شیرپوینت 2013 – ایجاد WebPart Page

 

مطالب مرتبط :

آموزش Design Manager

تنظیم Layout پیش فرض برای صفحه جدید

وب پارتهای شیرپوینت

ویرایش وب پارت ها در شیرپوینت

تنظیمات عمومی وب پارت ها

هوش تجاری (BI)

سامانه مدیریت مستندات

سامانه مدیریت جلسات

طراحی پرتالهای اینترنت و اینترانت

طراحی فرایندهای درون سازمانی

سامانه ارزیابی عملکرد

سامانه مدیریت دانش

سامانه مدیریت دروس آموخته

سامانه مدیریت پروژه سازمانیEPM

پراجکت سرور

مایکروسافت اکسچنج سرور

اطلاع رسانی مشکلات کارگاهی

سامانه ارزیابی پیمانکاران

سیستم ثبت تیکت

سامانه درخواست مرخصی و ماموریت

ثبت سفارشات و خرید

سامانه مدیریت مناقصات

حوزه نفت و پتروشیمی

شرکتهای پیمانکاری

شرکتهای فناوری اطلاعات

صنایع فولاد