• شیرپوینت

  شیرپوینت راهکاری است آنلاین که به سازمانها امکان پیاده سازی انواع سامانه های اطلاعاتی ، طراحی آنلاین فرمها و فرایندهای گردش کار را به سادگی و با صرف کمترین زمان و هزینه و البته بدون نیاز به دانش برنامه نویسی میدهد.

  ادامه مطلب
 • پراجکت سرور

  پراجکت سرور (استقرار EPM) راهکاری جامع برای مدیریت پروژه در شرکتهای کوچک و بزرگ میباشد. توانایی مدیریت بر روی فعالیتهای پرسنل و پیمانکاریان موجود در سازمان و سنجش  تحقق اهداف از قابلیتهای این سامانه میباشد.

  ادامه مطلب
 • CRM مایکروسافت

  مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سامانه ای کاربردی برای سازمانهای ارائه دهنده محصولات و خدمات میباشد که به آنها در مدیریت اطلاعات مشتریان ، بازاریابی موثر، مدیریت منابع و طراحی و پیاده سازی فرایندهای فروش کمک میکند.

  ادامه مطلب
 • Exchange مایکروسافت

  مایکروسافت Exchange Server به سازمان شما امکان راه اندازی یک ایمیل سرور داخلی را میدهد که علاوه بر امکان به اشتراک گذاری ایمیلها میتوانید دسترسی های مورد نظر خود را برای مشاهده و یا ویرایش کاربران تعریف نمایید. 

  ادامه مطلب

هوش تجاری

شرکت پروجان با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی سامانه های بسیارپیشرفته هوش تجاری(BI) و داشبوردهای گزارش گیری قابل نمایش بر روی دسکتاپ ، مرورگر و موبایل همواره در کنار سازمان شما میباشد. جهت آشنایی با خدمات ما و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

اتصال وب پارتها

بسیاری از وب پارتهای در دسترس شیرپوینت قابلیت اتصال به سایر وب پارتها را دارا می باشد. این قابلیت اجازه می دهد تا یک وب پارت برای تعیین فیلتر در وب پارتهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد. کانکشن های وب پارتها همواره بین دو نوع وب پارت مصرف کننده و تامین کننده برقرار می شود. این کانکشن ها اطلاعات شناسایی شده را بین این وب پارتها منتقل می کنند.

وب پارتهای نوع فیلتر شیرپوینت مخصوص ایفای نقش وب پارتهای تامین کننده که توانایی اتصال به سایر وب پارتها را مانند وب پارتهای مربوط به هر لیست یا کتابخانه بسته به نوع فیلتر آنها دارند. برای مثال شما می توانید یک فیلتر نوع date را به یک صفحه برای فیلتر کردن یک list calender  که فقط آیتم های اتفاق افتاده در تاریخ مشخص را نمایش می دهد، اضافه کنید. برای ایجاد کانکشن مابین وب پارت تامین کننده و مصرف کننده مطابق زیر عمل کنید:

 

1- به صفحه ای که شامل وب پارتی است که قصد متصل شدن به آن را دارید، بروید.

2- صفحه را به حالت Edit Mode ببرید.

3- در وب پارت نوع فیلتر، گزینه connection را انتخاب کرده و گزینه ...send file را بزنید و از منوی وب پارت، وب پارت مصرف کننده را مشخص کنید.

4- در پنجره webpart وارد قسمت connection شوید و روی configure کلیک کنید.

5 در این پنجره ، ستون تامین کننده وب پارت تامین کننده و ستون مد نظر را که قرار است به آن در وب پارت مصرف کننده متصل شوید را انتخاب کنید و دکمه Finish را بزنید.

 

Import و Export کردن وب پارتها :

پس از اضافه شدن وب پارت به یک صفحه و انجام تنظیمات شما می توانید آنرا به سایر صفحات Export کنید و یا به صفحه دیگری رفته و این وب پارت را در صفحه جدید Import کنید. در واقع در این کار یک کپی دقیقی در داخل صفحات دیگر ایجاد می شود. هنگام Export کردن یک وب پارت ، یک فابل XML شامل تنظیمات مربوط به آن وب پارت ایجاد می شود. برای Export کردن یک وب پارت ، مطابق زیر عمل کنید.

 

1- به صفحه ای که دربردارنده وب پارتی است که می خواهید Export کنید، بروید.

2- صفحه را به حالت Edit Mode ببرید.

3- از منوی وب پارت ، گزینه Export را انتخاب کنید.

یک فایل وب پارت Export شده می تواند به صفحات شیرپوینت Import شود. همچنین می تواند به اطلاعاتی که در این صفحه نمایش داده می شود، اضافه شود. این صفحه تمامی تنظیماتی را که هنگام Export دارا بوده است را Import خواهد کرد. برای Import کردن یک وب پارت در داخل یک صفحه امور زیر را انجام دهید.

1- به صفحه ای که قصد اضافه کردن وب پارت به آن را دارید، بروید.

2- صفحه را به حالت Edit Mode ببرید.

3- یک وب پارت جدید داخل صفحه Add کنید.

4- در قسمت category در part list روی گزینه upload webpart کلیک کنید.

5- در این باکس فایلی را که می خواهید آپلود کنید را آدرس داده و دکمه upload را بزنید.

6- گزینه Add a webpart را انتخاب کرده تا وب پارتی را به صفحه تان اضافه کنید.

7- در پنجره انتخاب وب پارت ، وب پارت Import شده را انتخاب کنید و روی Add کلیک کنید.

 

حال وب پارت مورد نظر به صفحه مان اضافه شده است. تنها نیاز به آپلود وب پارت به صفحه معینی دارید که می توانید از این روش استفاده کنید. همچنین این امکان وجود دارد که وب پارت را به گونه ای آپلود کنید که  این وب پارت بعنوان یکی از گزینه های شما برای افزودن به تمامی صفحات در دسترس کاربران قرار گیرد. به مرور زمان این وب پارت می تواند در صفحات متعددی استفاده شود. برای Import کردن یک وب پارت به گالری وب پارتها مراحل زیر را انجام دهید.

 

1- در مجموعه سایت به صفحه root سایت بروید.

2- سپس به صفحه تنظیمات سایت بروید.

3- در این صفحه بر روی لینک webpart روی قسمت Galleries کلیک کنید.

4- در این صفحه روی ریبون Document رفته و ستون upload Document را از New Group انتخاب کنید.

5- در این قسمت بر روی Browse کلیک کنید.

6- در این پنجره فایل وب پارت Export را آدرس دهی کرده و آن را انتخاب کنید. سپس روی open کلیک کنید.

7- در پنجره upload webpart بر روی ok کلیک کنید.

8- در پنجره  Edit مواردی چون نام ، عنوان ، توضیحات و ... را ویرایش کرده و گروه و تنظیمات لازم را جهت نحوه سازماندهی و ارائه وب پارت به کاربران را انجام دهید.

9- بر روی دکمه save کلیک کنید.

 

 

پست مرتبط :

وب پارتهای نوع FILTER

وب پارتهای نوع FILTER (قسمت2)

هوش تجاری (BI)

سامانه مدیریت مستندات

سامانه مدیریت جلسات

طراحی پرتالهای اینترنت و اینترانت

طراحی فرایندهای درون سازمانی

سامانه ارزیابی عملکرد

سامانه مدیریت دانش

سامانه مدیریت دروس آموخته

سامانه مدیریت پروژه سازمانیEPM

پراجکت سرور

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

مایکروسافت اکسچنج سرور

اطلاع رسانی مشکلات کارگاهی

سامانه ارائه گزارشات روزانه

سامانه ارزیابی پیمانکاران

سامانه مدیریت صورت وضعیتها

سیستم ثبت تیکت

حوزه نفت و پتروشیمی

شرکتهای پیمانکاری

شرکتهای فناوری اطلاعات

صنایع فولاد